TJK TV Hemen İzle->
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

21 Kasım Foto Finiş Bursa At Yarışı Tahminleri

21 Kasım Foto Finiş Bursa At Yarışı Tahminleri


DOSTUM DOSTUM: Kısa ve orta mesafede pist ayırt etmeden iyi koşan annesi Cartano; Manilya ve Turbonun Oğlu gibi başarılı safkanlarla kardeş. Koşan tek tayı pek başarılı olmasa da ben Dostum Dostum'u idman pistinde çok iyi durumda gördüm. İlk startında bu uygun grubu geçebilir. 

LITECOIN: El değiştirdikten sonra ikinci yarışı olan Bursa'daki ilk startında Dembe, Junior Çınar, Kick Collen gibi rakiplerini geçmeyi başaran kalite safkan Litecoin tıpkı kardeşleri Bitcoin ve Ates Kusu gibi kaba kumda başarılı olacağını da göstermiş oldu. Yarış öncesi Bursa'da 1000'i 1.03 rahat işiyle formunu bir üst kademeye taşımış görünen safkan, 

TAHİR BABA: Apranti Uğur Levent, Özgürkafkas'la yaptığı iki yarıştan sonra yamaklara mahsus bu mücadelede hazırlayıp bindiği Tahir Baba ile iştirak edecek. Uzun mesafede birçok iyi yarışı ve birinciliği bulunan safkan, dişine göre rakipler arasında ön planda. 

ÇAYIR AĞASI: Artık kendine geldiğini son koşusunda gösteren Çayır Ağası, o gün iç kulvardan çok iyi ataklarla önlere bindirse de dışarıda ikili gruplar halinde birbirini sürükleyen rakiplerinin biraz gerisinde kalarak beşincilikle tamamlamıştı. 600'ü 38 yaptığı işi akışlı olan safkandan bugün beklenen birincilik gelebilir. 

FIRATIN ÖFKESİ: Her yarışında üzerine biraz daha koyan Fıratın Öfkesi, uzun zamandır devam eden birincilik özlemine bugün yarın son verecek gibi duruyor. Çullu çalışarak gerçekleştirdiği 600'ü 42 işinde de beğendiğim safkandan bugün sürpriz gelebilir. 

IŞILS DREAM: İyi orijinli kısrak son startında jokeyi Halil Kaplan'ın teşviklerine her yerde cevap verip son metrelerde rakiplerinden kolay sıyrılarak farkı da açıp kazanmıştı. Bu defa Mustafa Çiçek'in deklare olduğu safkanın uygun duran rakipleri arasında ardı ardına üçüncü kez kazanabileceğini düşünüyorum.

KAYALARIN FATİHİ: Orijin olarak uzun mesafelere daha yatkın olup ilk uzun mesafe yarışını el değiştirmeden hemen önce yapıp kazanan ve son startında sonlarda birinciliği kaptıran Kayaların Fatihi, koşudaki iki jokeyden biri olan Halil Kaplan idaresinde katılacağı mücadelede rakiplerinden bir adım önde. 

Şansınız bol olsun.

Foto Finiş Bursa At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

1 DOSTUM DOSTUM // 9,6,2
1 LITECOIN BANKO
2,5,7,3,6,1,4
4,2,1,10,7,11
8,9,13
5,1

30.24 TL // 120.96 TL 

2. ALTILI

4,2,1,10,7,11
8,9,13
5,1
8,5,1,3,7,11
2 KAYALARIN FATİHİ BANKO
2,10,6,13,9,4,7,17

181,44 TL


Etiketler

Yorum Gönder