TJK TV Hemen İzle->
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

21 Kasım Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri (TUTTU 2,324 TL)

21 Kasım Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri (TUTTU 2,324 TL)

 


Sene 1993. Pavyonda en ön koltukta otururken içeriye üç tane densiz girdi. Biri benim gibi giyinmiş, benim gibi süslenmişti. Yürüyüşü de bana benziyordu. İçeri girer girmez omzundaki ceketi atıp "Heeeeeyt! Havada kaçan, karada uçan var mı ulan bana yan bakan! Benim adım Nalko, adamı dümdüz ederim." dedi. İşte o anda koltuğuma yan oturup ona bakmaya başladım. Pavyonun içine göz gezdirirken birden beni gördü. Gözleri fal taşı gibi açıldı. Kim olduğumu anlaması uzun sürmemişti. O anda ayağa kalkıp "Demek sen Nalko'sun. O zaman yarına iki banko ver de pavyondakilerin gönlü şenlensin." deyip Pezevenk Osman'a döndüm. Pezevenk de "Aynen Nalko" dedi. Tam o sırada bütün pavyonun gözü üstümdeydi. Herkes birbirine bakıp "Nalko mu?", "Nalko'ymuş." diyerek şaşırıyordu.

"Siz üçünüz gelin bakalım buraya, kendi senaryonuzda bu kadar oynadığınız yeter. Oyunculuğunuza iki puan vermiş olmam söz konusu. Şimdi benim yazdığım senaryoda figüran olacaksın." dediğimde tir tir titremeye başladılar. "Pezevenk, kostümleri getir giyinsinler. Alem dansöz görsün" dedim. İçlerinden adını sonra öğrendiğim Pislik Murat ayaklarıma kapanıp "Nalko, biz ettik sen etme. Namını çok duyduk, her ne kadar şu anda çok sert olsan da, bize kızgınlığından yerinde duramasan da aslında yufka gibi bir yüreğin olduğu, düşmanlarını affetmekle tanındığın söylentileri doğrudur." dedi. Ama yeğen onu affetmem mümkün değildi. Dizimle itip "Giyin dansöz kıyafetlerini. Dümbelek Kenan, çal bir oyun havası" dedim. Bütün gece onlar oynadı biz güldük. Sonra da pavyonun fedaileri o kıyafetlerle hepsini sokağa attı. 

Görüyorsun yeğenim, düşmanlarımın gücü beni alt etmeye yetmiyor. Sen sen ol, Dayı'n gibi külhanbeyilere bulaşma. Boğa gibi güçlüyüm, bu böyle biline. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

9 CARİ // 1,5,6
1 LİTECOİN BANKO
2,5,7
3,1,2,7,10,12
13,11,1,2,9
1,5,4,2

43,2 TL // 172,8 TL

2. ALTILI

3,1,2,7,10,12
13,11,1,2,9
1,5,4,2
3,8,9,12,7,5
1 BORANTAY BANKO
6 NAMIK BEY // 17

86,4 TL // 172,8 TL


Etiketler

Yorum Gönder