TJK TV Hemen İzle->
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

11 Mayıs Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

11 Mayıs Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

 


Şov var yeğe şov! Dün sana Ankara'da verdiğim iki müthiş bankoyla yolunu bulan emekli takımı dün beni kahvede omzunda taşıdı. Tam o anda ne göreyim? Kahvecinin çırağı bir köşeye geçmiş, boynunu bükmüş olan bitene bakıyor. 

Hemen beni yere indirmelerini emrettim. Emekli takımını tek sıraya dizdim. Hepsinden ceplerindeki 189 gaymenin 39'unu tahsil ettim. 3900 gayme toplayıp kahvecinin çırağına bahşişi verdim. Çaykur Rıza'ya da onun izinli olduğunu söyledim. Hemen bakkala koşyp evine un, şeker yağ aldı. Oradan da kasaba geçip pirzola doğrattı. Manavdan da domates, biber, marul yüklenip evinin yolunu tuttu. İtalyan mafyasından yakın dostum Don Pito Karlo da dolu gözlerle bana bakıyordu. Bonkörlüğüm yakın çevrem tarafından en çok takdir edilen özelliğimdir. 

Bugün Süpürgeci Sülo yeğenimle gizli bir görüşme yapıp son dakika bombalarını öğrenmem an meselesi oldu. Bana üç de müthiş banko verdi. Hepsinin de gücünü göstereceğinden emindi. 

Sülo'nun dediğine göre ikinci koşudaki Anadolu Şahini zımba gibiymiş. Karataş yeğenim de peşinden gelen yardakçılarına "Artık zamanı geldi baba!" diyerek kripto bir mesaj vermiş. Hışman Çizik yeğen boş durur mu? O da yanındaki yardakçısıyla hipodromda gelirken birden "Sağa çek oğlum, sağa!" demiş. Bunu duyan yardakçısı kripto mesajı almış. Gökhan Kocakaya yeğenim de buzları kırmanın zamanı geldi, derken bıyık altından gülmüş. 

Yeğenim, sen ne dediysem oyna, arkana bile bakma. Paralı site sahipleri kapına geldiğinde de onlara orta parmağını gösterip "Dayı'mın selamı var de."

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

3.4.6.8.7.2.10
5 ANADOLU ŞAHİNİ // 1.3.4
3 BABA ZAMAN  BANKO
3.6.1 // 8.2
4.3.1.5.10.7.9.11.2.6.8
7 ICE BREAKER BANKO

23.1 TL // 154 TL

2. ALTILI

H
7 ICE BREAKER BANKO
4.3.1.9
7.3.2.1.5
5.9.1.3.2.10
4 ÇEKOĞLU BANKO

132 TL


Etiketler

Yorum Gönder