09 Aralık Foto Finiş İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

 


1. AYAK

CAMERON

Kısa vadeli mücadeleden silinerek buraya gelen  ve Özcan Yıldırım deklaresi ile göze batan Cameron, uzun mesafeli yarışı sonrası yeniden kısaya dönmüş olmasıyla da ön plana çıkan bir isim. Elbette burada Warm Heated, Demented gibi formda isimler olduğu gibi son koşularındaki performansları ile notlarımız arasına giren safkanlar da bulunuyor. 

2. AYAK

DEEP DELIGHT, kazandı dediğimiz yarışı kaybederek ikinci oldu. O gün üçüncü olan atla arasında ciddi bir fark vardı ki bu da ne kadar hazır olduğunu gösteriyor. Bugün de ön planda tutuyorum ancak burada iyi orjinli isimler de var. Onlar da gördükleri yarış sonrası farklı bir performans sergileyebilirler. 

3. AYAK

BÜTÜNAY, kaba kumda koştuğu son yarışta Nisan ayında İzmir'de ve KV 7 mücadelede Surşahini, Özerdinç, Ildırlı gibi atları geçmişti. Ondan sonra da yüzü gülmedi. 50 günlük bir ara veren safkan, bu yarış öncesi düzenli hazırlıklar yaptı ve çıkardığı dereceler de bu mesafeli bir yarış için ideal. Ayrıca Gökhan Kocakaya'nın da neredeyse iki yıl sonra deklare olması oldukça ilgi çekici bir başka detay. Bu gruba gücünün yetebileceğini daha önce defalarca ispatlayan Bütünay'ı kalite jokeyi ile banko olarak değerlendireceğim.

4. AYAK

ROBIN SON, geçen yıl bu zamanlar İzmir'de arka arkaya üç yarış kazandı. Kadir Tokaçoğlu bugün son üç koşusunda birlikte olduğu Kara Hisar'dan inerek onu tercih etti. 1200 metreyi 1.17 yaptığı çalışmasında da akışlı bir görüntüsü vardı. Gruptaki en iyi dereceyi de elinde bulunduran safkanı ön planda değerlendireceğim. 

5. AYAK

MİLASBERK, çimde daha başarılı bir safkan olsa da kumda da fena koşmuyor. Bugün de çok formsuz bir grupla karşılaştığı söylenebilir. Koşuda da Mustafa Çiçek dışında elle tutulur bir jokey bulunmuyor. Apranti idaresinde gerçekleştirdiği 800 metrelik çalışmasında 56 rahat yapan Milasberk, ideal grupta alternatif tekim.

6. AYAK

OPIA, Go Shark'ın çıktığı gibi bitirdiği mücadelede yarışı önlerde kabullenmiş, son metrelere kadar da düzgün aksiyonlarla mücadele vermişti. Fresh Yourself, Reach The Top gibi isimlerle anneden kardeş olan safkana mesafenin belki biraz kısa geleceğini ancak piste çok yatkın olduğunu belirtmek gerekiyor. 

-NALKAPON DAYI'NIN 2 BANKOLU İZMİR TAHMİNLERİ-

Destekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Herkese bol şans dilerim.

Foto Finiş İzmir At Yarışı Tahminleri

4.5.6.1.3.2.7.10
5.10.11.3.6.7.1
5 BÜTÜNAY BANKO
2.5.1.7
1 MİLASBERK // 6.7
11.2.7

53.76 TL

Tıkla Git

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Top Post Ad

Below Post Ad